Skrevet 2. juli 2009 15 år Etterlyser litt info om årets happening.. Dette pga forhåndsbestilling av hotell, planlegging gjennomføring osv.
Skrevet 2. juli 2009 15 år Datoen er satt, 9.-11. oktober. Etter sigende skal info komme fortløpende på http://flightsimlan.com , men jeg har ikke sett noe nytt der siden i vinter
Skrevet 2. juli 2009 15 år Hei , vi forventer og sende ut en newsmail om kort tid, hadde egentlig planlagt den første nå 1 juli, og så en i måneden, men den første er litt forsinket, vi venter på bekreftelse på et momment. Men FLG er spikret til dato, og det er ingen røde flagg, så om kort tid vil dere få en newsmail med relevant info, vi sattser på og gi de 40 første som melder seg på( noe du ikke kan enda) muligheten til og sove i en C130. Vi kommer tilbake.
Skrevet 2. juli 2009 15 år hvor mange vill d være plass til totalt? å data å alt må en jo klart ta med selv? hvordan er d med å få "hjelp" til ting på data? mulighet for simulator? spotting? mye spm er sikkert "så klart" spm, men har tenkt å delta, så kan jo ikke forrspørre seg:)
Skrevet 2. juli 2009 15 år Jeg drar'n ikke så langt som å dra på lan, men spotting kan du banne på at det blir... Et treff på vollen samtidig som dette bør da være knall!
Skrevet 2. juli 2009 15 år Petter, du har å bli med på LAN! Tenk deg så artig å få samlet Norwegian Eagles! :grin: Jeg stiller iallefall! :grin:
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.