July 2, 200916 yr Etterlyser litt info om årets happening.. Dette pga forhåndsbestilling av hotell, planlegging gjennomføring osv.
July 2, 200916 yr Datoen er satt, 9.-11. oktober. Etter sigende skal info komme fortløpende på http://flightsimlan.com , men jeg har ikke sett noe nytt der siden i vinter
July 2, 200916 yr Hei , vi forventer og sende ut en newsmail om kort tid, hadde egentlig planlagt den første nå 1 juli, og så en i måneden, men den første er litt forsinket, vi venter på bekreftelse på et momment. Men FLG er spikret til dato, og det er ingen røde flagg, så om kort tid vil dere få en newsmail med relevant info, vi sattser på og gi de 40 første som melder seg på( noe du ikke kan enda) muligheten til og sove i en C130. Vi kommer tilbake.
July 2, 200916 yr hvor mange vill d være plass til totalt? å data å alt må en jo klart ta med selv? hvordan er d med å få "hjelp" til ting på data? mulighet for simulator? spotting? mye spm er sikkert "så klart" spm, men har tenkt å delta, så kan jo ikke forrspørre seg:)
July 2, 200916 yr Jeg drar'n ikke så langt som å dra på lan, men spotting kan du banne på at det blir... Et treff på vollen samtidig som dette bør da være knall!
July 2, 200916 yr Petter, du har å bli med på LAN! Tenk deg så artig å få samlet Norwegian Eagles! :grin: Jeg stiller iallefall! :grin:
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.