Skrevet 3. november 2008 16 år Her er en video fra min hittil vakreste instrument innflygning til Melbourne i Florida. Kan bare beskrives med ett ord: FANTASTISK! Selv om det var i VFR conditions da. Og dette var siste flyturen på instrument ratingen. Nå er det oppflyging neste [video:youtube]
Skrevet 3. november 2008 16 år Forfatter Den var en fin approach, ingen tvil om det. Ubeskrivelig. Gjorde en procedure turn og kom inn fra havet til Melbourne, var helt fantastisk Videoen fra hele turen blir lagt ut på hjemmesiden min i løpet av de nærmeste dagene. Fløy XC IFR fra Daytona til Sarasota, deretter Sarasota - Melbourne og tilbake til Daytona igjen. Totalt 5 timer i lufta
Skrevet 3. november 2008 16 år Utrolig flott' date=' sånt motiverer til å begynne på flygerutdanning [/quote'] Helt enig! FLORIDA! HER KOMMER JEG :D :D :grin:
Skrevet 3. november 2008 16 år Kjempemessig! Flott video med passende musikk til! Instrument trening kan være både vakkert og krevende. I slikt flott vær kan det jo føles som man har all verdens tid og alt går med ro og mak, verre blir det når det nærmer seg minima og du ikke har banen i sikte før du er over den.. :grin: Flott landing forresten!
Skrevet 4. november 2008 16 år Forfatter Takker for det! Jo, er gøy når det er skikkelig IFR conditions. Spesielt når du skal skyte en ILS approach og du ikke ser en dritt, det er sidevind og heftig turbulens. Been there done that, hehe Ja, ganske fornøyd med landingen ja. Men det var jo nesten vindstille så det skulle bare mangle
Skrevet 4. november 2008 16 år Dette var skikkelig flott å se på ja og lykke til på oppflygingen Jan-Reidar!
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.