Jump to content

Featured Replies

Posted

Heisann!

Denne helgen har MTV hatt Amour Weekend maraton med en rekke musikkvideoer i sjangeren R&B, Soul og Hip pop. I dag rundt kl. 14:30 spilte de en video spilt inn på Gardermoen (inne i terminalbygningen). Er det noen som kjenner noe mer til hvem som står bak denne? Gruppe, tittel, videoresigør innspillingsdato etc?

------------------

Tore Sætre

Oslo, Norway

 

Morten Aabel har ihvertfall vært der og spilt inn en video.. Han falt visst og slo seg i bakhodet i samme slengen, måtte til behandling. En av storbyavisene som skrev om det.

------------------

LN-HLL

Håvard Leonardo Lund

cub4bear@c2i.net

 

 

  • Author

Jeg tror ikke det var han. Dette var to negre (mann og kvinne). Kan ikke tenke meg at de kommer fra den nordiske musikk scenen så derfor er dette enda mer interessant og finne ut hvem det var.

Man så forøvrig transittpassasjene, inngangspartiet med svingdørene, avgangshallen og innsjekkingsskrankene m.m. i videoen.

Ingen Gardermoen ansatte som vet hvem dette var?

------------------

Tore Sætre

Oslo, Norway

[Edited by Tore Sætre 10-10-1999.]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...