Gå til innhold

Stavanger - foren eder! ..eller?

Featured Replies

Skrevet

Eg stille!

------------------

Bjørn O.

henjum@online.no

 

Skrevet

For meg er det så og si det samme hvor og når, for jeg bor nær sentrum (Våland). Vi kan jo se om flere svarer her og så 'lukte' oss litt fram?

La oss høre fra dere, gutter og jenter!

------------------

Bjørn O.

henjum@online.no

 

Skrevet

Hmm.. Naboer på nett ja.. :-)

Bor på Våland jeg også.. Er veldig gem på i fyre i gang no.

Som Bjørn sier : Samme hvor, og (nesten) samme når.

Mvh,

Svein-K. Nilsen

 

Skrevet

Hei!

Eg bor for tiå i Bergen... Har bodd her i tri år nå, men tror dokker de har klart å gjør bergenser av meg? NEIDA! Eg e fortsatt ein reinbarka Siddis!

Eg komme te å flytta tebage te Stavanger iløbet av to månar, så då e eg med!

Hilsen ein som lengte hjem...

------------------

LN-SSY

(c:#

 

Skrevet

...Og eg bor på Hundvåg, her e me allerede ein gjeng på fira

så e hekta på flightsim.

Ikkje domt å prøva å forena Stavanger-simmerane, eg har ein

følelse av at dorr e ganske mange av oss, så eg e med!

Hilsen Helge.

 

Skrevet

Heisann

Eg e fra Madla, men desverre så jobbe eg på sjøen og, men nå eg e hjemma, så e eg me.

Mvh

stian

Skrevet
  • Forfatter

Hallo! Hadde d våre ein ide å laga ein mailingliste, så sleppe me å drokna dette forumet i ting så egentlig bare e interessant for oss i fra Stavanger? Någne ideær?

LN-HSA, SOM SCORA 77% PÅ SATCO INTERVIEW FOR CONTROLLERE!! ..og e fornøyd med det.. [image]http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif'>http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif[/image] eg har som målsetting at ingen ska krasja i mitt domene! [image]http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif[/image]

For oversettelse, ring 23047000.

Skrevet

Heheh det er jo ikke no problem det da, og lage mailings liste.

Gralla med flycontroll statusen din [image]http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif'>http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif[/image] Og 77% e jo sikker bra ville eg tru [image]http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif[/image]

Skal snart prøva selv!

------------------

Hilsen

Tor Harald Tessem

Skrevet
  • Forfatter

Takk for det thtessem! [image]http://www.flightsim.no/ubb/images/icons/smile.gif[/image] Blir spennende å kontrollere!

Ang. mailingliste: kunne kanskje du ordne noe sånt? Vet ikke hvordan man teknisk gjør det; det enkleste alternativet må vel bare være å bcc'e til alle interesserte når en sender mail, og bruke "reply to all" ? Men dette vet du! Rimelig god respons her, virker som det er god nok interesse for lokallag e.l. Har også fått noe respons pr email, det er ikke interessant å legge alt ut på dette forumet da det jo bare angår Stavanger-menneskene..

Til slutt, husk: "Gjør (ikke) som kontrolleren din sier!" Fritt fra Karius&Baktus.

LN-HSA

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …