Skrevet 20. februar 2013 12 år Er på jakt etter det beste gratis antivirusprogrammet.Noen som har noen tips?
Skrevet 20. februar 2013 12 år Jeg bruker Microsoft Security Essentials (MSE). Gratis, bruker lite ressurser, og ligger i bakgrunnen og passer på. I tillegg kjører jeg Housecall nå og da. Den installeres ikke på maskinen, men lastes ned og leter etter virus. Dette er en kombinasjon som passer for meg, men du kan jo bare spørre vår lille venn Google om han kan foreslå gratis eller free antivrus som passer bedre for deg.
Skrevet 22. februar 2013 12 år Hva som er best kommer vel an på hvem man spør. Jeg bruker AVG og er fornøyd med det.
Skrevet 28. februar 2013 11 år Sunn fornuft. Ikke brukt noe antivirus på flere år, bare det som følger med W7 av beskyttelse
Skrevet 28. februar 2013 11 år Brukt Avast Free i mange år, og kjempefornøyd. Ikke noe tull på maskina. Sunn fornuft når det gjelder nettbruk er også en selvfølge sammens med ildreven og NoScript.
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.