Gå til innhold

Featured Replies

Skrevet

Det som slår meg er at denne ruten hadde passet bedre med Kristiansund enn Molde. Ikke på jakt etter fogderistrid her, men oljenæringen her i byen hadde aboslutt trengt en direktelink til Florø.

Skrevet

Fint å se at rutetilbudet vokser, men jeg er enig i Sindres kommentar. Med Kvernberget rett bakom fjellet er det litt merkelig å ikke inkludere den, eller droppe Molde og gå rett til KSU.

Skrevet

Men så er igjen denne ruten satt opp for Ormen Lange og utbyggingen som skal skje der de neste årene. Da vil vel Ormen Lange og de ansatte som skal dit, og som kommer til å gi denne ruten grunnlag at ting skal gå kjapt. Er jo bare snakk om minutter, men det raskeste er nok oftest det beste og det som er rimelig! Men ser tankene til Holberg også.

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …