Skrevet 10. desember 2002 22 år Til orientering! Følgende program sendes på Discovery FREDAG 13.(lørdag 14.) DESEMBER: Ekstreme maskiner Programinfo Lordag 14. Desember kl. 00:00 - 01:00 Flyskrekk og krasjlanding Vi ser på risikoen ved å fly og lar dem som har opplevd det verste, fortelle sin historie. Hør hvordan de kom levende fra eksplosjoner, kaprere og brann om bord i flyet Varighet: 01:00
Skrevet 10. desember 2002 22 år Noen som kan ta dette opp på video? Er også int. i å kjøpe video opptak av programmet Discovery Wings som går i statene 24 i døgnet. Eller andre flyvideor. Kopi eller orginal spiller ingen trille for meg. Dersom noen kjenner noen i USA og er int. i å tjene noen kr. så si fra. Be dem sette videoen på opptak og la den surre og gå på Discovery Wings.
Skrevet 10. desember 2002 22 år quote: Opprinnelig postet av Jarle Kristiansen: Be dem sette videoen på opptak og la den surre og gå på Discovery Wings. Vær obs på at du bør ha en videospiller som spiller av NTSC-systemet for å få bra kvalitet på opptak fra USA. Europa (utenom Frankrike) bruker som kjent PAL. En liten anekdote fra TV-ens barndom. Europa var ikke fornøyd med fargesystemet NTSC og mobbet USA med å kalle dette "Never Twice the Same Color". Da vi i Europa hadde utviklet PAL, var ikke amerikanerne sene med å svare "Peace At Last" Frankrike er (som vanlig) litt sære og bruker sitt eget SECAM-system.
Skrevet 11. desember 2002 22 år quote: Opprinnelig postet av Ole-Jørgen Søberg: quote: Opprinnelig postet av Jarle Kristiansen: Be dem sette videoen på opptak og la den surre og gå på Discovery Wings. Vær obs på at du bør ha en videospiller som spiller av NTSC-systemet for å få bra kvalitet på opptak fra USA. Europa (utenom Frankrike) bruker som kjent PAL. 99% av alle TV'er/VHS-spillere solgt i Norge siden 1999 kan spille av NTSC uten problemer. [ 11.12.2002, 13:46: Endret av: Joakim Brestrup ]
Skrevet 15. desember 2002 22 år Det har vert sendt en del flyprog. på discovery i det siste, men di er ikke så flink til og lage nye program. Det sendes en god del i reprise
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.