Skrevet 28. november 2002 22 år Kan noen sette opp en link til det flyet? fordi jeg har søkt mange ganger i filbiblioteket men serveren i avsim finner den ikke. Takker for link! :)Vet ikke om emnet passer i avdelingen.
Skrevet 4. desember 2002 22 år Har andre også opplevd at hovehjula ikke sitter skikkelig nedpå bakken på denne PF-maskinen. Kanskje også nesehjulet kunne vært senket en smule? Hvis noen av dere har en airfil som er korrigert for dette hadde det vært fint om jeg kunne få vite om det, please.
Skrevet 4. desember 2002 22 år Hadde det vært alle hjul som er like mye feilplassert, så kan en justere dette selv i contact points i aircraft.cfg, men husk like mye. Å forandre mer på nesehjul enn hovedhjul forskjellig kan få følger for rotasjons- og takeoff "oppførselen". Fant ut dette den harde veien
Skrevet 5. desember 2002 22 år quote: Hadde det vært alle hjul som er like mye feilplassert, så kan en justere dette selv i contact points i aircraft.cfg, men husk like mye. Å forandre mer på nesehjul enn hovedhjul forskjellig kan få følger for rotasjons- og takeoff "oppførselen". Fant ut dette den harde veien Takk for tipset, Karl . Jeg tror faktisk at hele flyet må "senkes" en smule, og skal prøve ut tipset ditt.
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.