Skrevet 10. januar 2011 14 år har nettopp sendt mail til Dag, og blant annet foreslått en egen helikoptertråd her inne... Regner med det kanskje er flere som bruker flightsim for å fly helikopter og ikke fly.... hadde vært kjekt med en egen tråd.... er det interesse for dette? om ikke annet for å gjøre det lettere å lese tråder av interesse..
Skrevet 10. januar 2011 14 år Har nettopp begynt å smake på helikopter flyvning selv, men ikke kommet lengre enn et freeware av augusta Bell205! Så gjerne litt debatt om heli! Kjør på!
Skrevet 10. januar 2011 14 år Er du interessert i helikoptere, dropp FS og ta heller en titt på DCS: Black Shark den mest realistiske helikoptersimuleringen til nå
Skrevet 10. januar 2011 14 år Forfatter har den og.. funker særdeles dårlig til IR trening har heller ikke fått den til å fungere skikkelig med kontrollene jeg bruker fra www.maxflightstick.com
Skrevet 10. januar 2011 14 år Hei. Egen helicopter tråd hadde ikke vært og si nei takk til. Bruker FS veldig mye til Helicopter, anbefaler alle som holder på med heilcopter til fs og sjekke ut Frednaar sin HTR software, gjør heilcopter simuleringen mye mere realistisk i forhold til hvordan det er simulert i fs fra før.
Skrevet 19. januar 2011 14 år Forfatter fikk aldri tilbakemelding fra admin på spørsmål om egen helikoptertråd, eller hva det nå heter...så ser dårlig ut, men anbefaler de som fortsatt er interessert i dette om å gi beskjed.. resulterer jo bare i et forum som gjør det lettere for folk å finne det man ser etter...
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.