Posted November 22, 201014 yr Snakker om å være på feil plass til feil tid http://nrk.no/nyheter/distrikt/rogaland/nord-jaeren/1.7391538 Her var vel han ute å gikk julebukk kanskje?
November 22, 201014 yr Hehe, hva vi mennesker gjør i beruset tilstand. Kan godt se det for meg :grin: http://www.vg.no/nyheter/innenriks/artikkel.php?artid=10011506
November 22, 201014 yr Ja, det er ekstremt mye man kan få for seg når man drikker. Om han oppførte seg(I den grad han var i stand til det :grin: )når Politiet kom så får vi håpe han får gå uten noen mer .
November 22, 201014 yr når Politiet kom så får vi håpe han får gå uten noen mer Han havnet jo i fyllearresten står det...
November 22, 201014 yr Jeg håper dagen derpå var meget hard. Jeg kan skjønne at folk kan gå inn i feil hus etter en dram eller ti, eller sovner på toget og våkne opp i feil by. Men er man så beruset, kommer man ikke opp alle trinnene til tårnet. Det som irriterer meg er at dette kan få konsekvenser for alle de som er interresserte i fly/luftfart. Blir tilgangen til området redusert forsvinner sansynligvis spotter platformen også Ragnar
November 22, 201014 yr Jeg savner "liker-knappen" her Ragnar! Du har helt rett! En som driter seg ut f**** opp for oss andre!
November 22, 201014 yr Likte det bildet fra vg.no, som viste en forhenværende NAX maskin. :grin: Men å gjerde inn tårnet vil jeg si ikke er en bra løsning. Det går an å stenge adgangen til stigen, ved å sette et gjerde rundt, med en dør som kan åpnes fra innsiden. Trenger ikke å stenge hele rakkelet. For øvrig er jo ikke dette en enkeltstående hendelse i disse julebordstider. Bare tenk på alle uvante drikkere som svirrer rundt hver helg nå! Der vil nok komme flere saker fram igjennom hvor personer som ellers ikke drikker, kommer til å gjøre ting de ikke i sin villeste fantasi ville gjort i edru tilstand. Så bare forvent dere flere sprell i ukene som kommer. (Forhåpentligvis ikke av samme karakter som denne da) :grin:
November 23, 201014 yr Ja, jo men det å havne i fyllearresten er vel kanskje bra nok lærepenge for han uten noen mer reaksjon i etterkant. Alle har jo gjort noe dumt en eller annen gang....Det var bare det jeg skulle fram til
November 23, 201014 yr Det blir jo sagt at sannheten kommer frem når man drikker, kanskje han hadde en skap-flyinteresse over all forstand? Kanskje noen her på forumet?
November 23, 201014 yr Jeg har ikke vært på julebord, men tar gjerne en tur i tårnet hvis jeg blir invitert. Audun
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.