Skrevet 1. oktober 2010 14 år Hei, noen som har spillet? Spiller d selv på PS3, og lurer på om noen vil spille noen kamper online ikveld eller noe?
Skrevet 1. oktober 2010 14 år venter venter og venter litt til på squad-update så jeg kan komme online selv!
Skrevet 2. oktober 2010 14 år Har ikke spillet, men har prøvd det og fifa er mye bedre enn tidligere! Helt vannvittig mye bedre en tidligere, her er det tydlig at de har lagt ned mye mer arbeid og sett mer på hver enkelt spillers ferdigheter. Dog er det en ting jeg synes er dårlig, det blir altfor mange straffer pga. hands, men det var jo på tide det ble med i spillet.
Skrevet 2. oktober 2010 14 år Skal spare meg fra å spille mot dere, skal ikke ta fra dere selvsikkerheten med en gang :grin:
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.