Posted August 31, 201014 yr Ja, hva tror folket? Er det snakk om en person totalt blottet for kunnskap om fysikk og logikk, eller er det noen som er ute og "troller"? Jeg snakker om personen ved navn "bigvito" i denne tråden her: http://freak.no/forum/showthread.php?t=163534&page=1
September 1, 201014 yr Tja, jeg vil ikke kalle han dum. Kan være en ung fyr som ble nysjerrig og spurte om noe han ikke forstod. Han lærte sikkert mye nytt i den tråden også.
September 1, 201014 yr Er lett for folk å tenke for komplisert. "Airplane on a conveyor" skapte jo mye diskusjon på dette forumet
September 1, 201014 yr Trur faktisk at denne karen er det me på godt norsk kallar ein kverulant av ein anna verden :grin: Fekk nesten lysst å klappe til fyren... :grin:
September 1, 201014 yr Author Alexander, har du lest mer enn første post? Det er først uti tråden at det begynner å bli interessant!
September 1, 201014 yr Jepp, leste hele greia. Kan ikke si at jeg var smartere når jeg var 8. Er han mye eldre, jo da er han kanskje "dum".
September 1, 201014 yr Ble litt tåpelig på slutten hvor "helikopterpiloten" hardnakket hevder at TA er 18.000 fot globalt for så å møte argumenter med å poengtere at han flyr heli, ikke "fixed wing". Som om det skulle utgjøre en forskjell for TA/TL... :crazy:
September 1, 201014 yr Ja faktisk! Er jo sant det! Når 747 holder 45 grader under t/o og holder den så vil den fly ut til rommet helt til slutt! Det vil ikke stalle eller noe! Hahaha. Takk for linken Magnus
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.