August 10, 201015 yr Takk for tipset, rakk akkurat å få med meg innslaget . Artig, men alt for kort og overflatisk. Det samme kan sies om intervjuet med Martin Brattbakk. Tenk å kunne prate med en som gløder så mye for flyinteressen, og så ender det bare med fjotting og fliring :tired: .
August 10, 201015 yr Author Helt enig, men det er TV2 som bestemmer hvor kort det skal være. Ellers var det mye kul filming.
August 10, 201015 yr En slik programleder er morsom i toppen 5 min av et program. Så er det bare utrolig slitsomt å se på. Har droppet Broom av den grunn. Sjekket dog fly innslaget, og er enig med at det bare var fjott og tull. Maken til useriøs og kunnskapsløs programleder. Synes at forsvaret burde bruke sine ressurser på andre mer seriøse når de skal promotere seg på tv. Og så den den grandiose introduksjonen av "fotballsparkeren" Harald Martin Bratt berg ! Håper ikke jeg sitter i flyet når gærningen skal slippes løs i cockpit sammen med Brattbakk.
August 11, 201015 yr Så innslaget jeg også, syns det var helt okay, dog veldig kort. Men det er vel ikke fly som interesserer brukermassen til "Broom" mest så.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.