Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Flightsim.no

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Et spørsmål ang security check på osl.

Featured Replies

En riktig god kveld til alle! :D

 

Jeg skal fly med NAX snart, og ettersom jeg ikke har kjøpt billett eller har med meg bagasje, fikk jeg tilsendt et bevis, sånn at jeg kommer gjennom security checken på OSL.

Men som sagt så må denne leveres i security, men det er bare den vanelige securety checken som er ment da eller? for jeg har aldri sett at de tar noe som helst bevis fra noen for at de må komme gjennom der.. om noen skjønte spørsmlet riktig nå da.. :P

 

 

Du kan gå hvor du vill faktisk, selv inn på utenlands, så fort du er gjennom level en, jeg dro til toronto lørdag, og viste ikke noe som helst før jeg var ved gate. De er mere fokusert på at du ikke har med deg noe som kan kjøpes på innsiden...monny talks---

  • Author

Ja, det var det jeg hadde regnet med også.

Men best å være på den sikkresiden, så man vet det, og ikke driter seg ut når man faktisk kommer dit :P

 

Takk så mye for svar! :)

Og ang Icelandair som jeg brukte nå over og tilbake, kan ikke anbefalles, jævlige seter, no food and Norwegian feeling..:-)

Jupp setende var som og sitte i en traktor....

Husk og ta med pass hver gang jeg har vert på klapp men naboen min så har jeg fått beskjed om og ta med pass som evis på hva du heter osv :) Ha en fin klapptur med NAX :)

Dette beviset er nok ment for "sikkerhetskontrollen" som du går igjennom når du skal på international flights. I utgangspunktet er dette en "enveis sluse" med tanke på taxfree salget. Den skal i utgangspunktet være bemannet, og du vil her bli nødt til å vise boarding kort for å komme igjennom. :)

Skal man på utland må man ikke vise noe som helst. Man går gjennom slusene, så kommer man seg ikke ut igjen hvis man ikke går ned på ankomst for så gå opp igjen. Kjipt om man feiler totalt når man skal på en flight som går på innland.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.