Skrevet 10. september 2002 22 år Er det noen som vet om det i det hele tatt er noen forskjell på BAe Rj-85 og et Rj-100 panel...altså vesntlig forskjeller..
Skrevet 10. september 2002 22 år Hei. Nå skal ikke jeg påberope meg noen inside kunnskap om ERJ eller BaE flightdecks, men jeg mener å ha hørt at det ikke er noen forskjell mellom ERJ 85 og 100, når det gjelder cockpit layout. Den eneste forskjellen jeg kjenner til mellom de to er at 100 er en større utgave av 85, og med plass til flere passasjerer. Det finnes sikker noen som kanskje vet dette bedre, men sånn umiddelbart vil jeg ikke tro det er noen forskjell. Hilsen Arnfinn
Skrevet 10. september 2002 22 år "Nå skal ikke jeg påberope meg noen inside kunnskap om ERJ eller BaE " Nej, jag märker det. Du blandar ihop ERJ och RJ! Åke
Skrevet 11. september 2002 22 år Forfatter HAr heller ikke noe stor kunnskap om rj flyenen, men det stemmer som du sier. rj100 er en stor utgave av 85. Da kan det jo tenkes at cockpiten til 100 og 85 er nok litt forskjellige, men hvis det er noen eksperter på disse rj flyene her ute, vil jeg ha litt tips;)
Skrevet 15. september 2002 22 år Sorry, en liten trykkleif. Mente selvsagt ikke å blande RJ med ERJ. Men seriøst, hvis det er noen som har mer detaljert info anngående disse panelene, så venter jeg også i spenning.
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.