Skrevet 18. juni 2010 14 år Som vanlig var det god stemning i heimen da det nyeste Airliner World dumpet ned i postkassen i dag. Ekstra stas var det at julinummeret inneholder en flott 7-siders artikkel om Widerøe. Interessant lesning for oss som kanskje ikke har den norske flyhistorien i fingertuppene. Bare et tips. regner med at dette nummeret kommer i salg hos bl.a. Narvesen om ikke for lenge.
Skrevet 18. juni 2010 14 år Siden det har kommet til postkassen min, så regner jeg med at det har vært i salg i 2 uker snart. Predelivery my ass. Narvesen har ALLTID fått det før meg. Og du kan tro jeg har klaget. Og de skylder på DHL..
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.