Skrevet 20. juni 2010 14 år Kanskje jeg kan bruke teipen til og fikse noe her hjemme :grin: Hvis eg forstod den rett, så funker det nok bra! :grin: :grin:
Skrevet 20. juni 2010 14 år Den er også veldig fin til å maskere rundt flater/ting man skal slipe/pusse. Bruker den mye på jobben. Edit* Altså metallteipen fra dinside.
Skrevet 20. juni 2010 14 år Hvorfor gir du tråden tittelen "Gaffatape", når artikkelen selv forklarer at det ikke er det? /T
Skrevet 21. juni 2010 14 år Hvorfor skal du kverulere sånn? (klarte ikke å dy meg) Dog, gullegod teip detta Men mulig jeg tar feil, men er det ikke en "urban legend" om en som fikset et Piper Cub eller lignende med teip etter at den fikk et ublidt møte med en bjørn eller no?
Skrevet 21. juni 2010 14 år Fordi folk faktisk tror at vi bruker gaffatape til å fikse flyene med, og blir redde, når det ikke er noen grunn til det... DERFOR! (klarte ikke å dy meg). Hilsen T
Skrevet 21. juni 2010 14 år Touchè Men se der ja Aslak, jeg er ikke helt fjern som jeg skal ha det til
Skrevet 23. juni 2010 14 år Det heter GAFFER ikke Gaffa, men det er det ingen i Norge som har fått med seg. (Gaffertape gir 675000 treff på Google, Gaffatape gir 230000 treff) En av produsentene som lager en variant av denne tapen heter imidlertid GAFFA. http://en.wikipedia.org/wiki/Gaffer_tape Oppkalt etter Gaffer, som er en fagfunksjon i filmbransjen http://en.wikipedia.org/wiki/Gaffer_(filmmaking)
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.