May 3, 201015 yr Det vet vi ikke ennå, men det tror jeg da , United har jo bestilt 50 787-8 så hadde vært tøft med den men , alikvel trist at COA painten blir borte.
May 3, 201015 yr En æra er over, en ny tid på vei. PS. Tror tidligere Continental ruter til Oslo vil bli opprettholdt.
May 3, 201015 yr Its Offical; "Gardermoen Tower, United 38 with you" (Hvertfall slik jeg har forstått det så er mergen nå offisiell)
May 3, 201015 yr Blir spennede å se hvordan det går! De har til og med egen hjemmeside om det: http://www.unitedcontinentalmerger.com/
August 13, 201014 yr Så har nye United Airlines (etter sammenslåelsen med flyselskapet: Continental) kommet med bilder hvordan de nye farger og logo vil se ut: Og logoen: Ingen tvil om at dette ble langt bedre, enn det første "utkastet". Alle bilder er copyright © United Airlines, og for fri bruk til enten presse eller ikke-kommerisell bruk.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.