Skrevet 12. april 2010 14 år Dette filmet jeg da jeg tok av fra Hurghada. Vi fløy som sagt A321, har valgt å ikke gjøre noe med denne, da jeg syntes lyden til Airbusen bør være der, fin som den er!
Skrevet 12. april 2010 14 år Smood lyd fra Airbus'ene ja. Måtte le litt når du sa: "Det er sånn da, det er jo sånn det skal værra!" Går utifra det var du som sa det, men det minner meg på det jeg sier til moren min eller broren min hver flytur. De sier bare, hva er det som glir ned på vingen?? :crazy:
Skrevet 13. april 2010 14 år Ja det er jo sånn dem skal være ja.. Digg, savner Egypt når jeg ser det her, Gifton Island i bakgrunnen og det nydelige været, nice..
Skrevet 13. april 2010 14 år Hehe, flott video. Ja er vel sånn når man reiser med fly redde folk, hehe :grin: . Gikk med en del rullebane der da, så flyet må ha vært heavy, men slik er det vel med charter flyene. Kommer på en gang da vi skulle ta av fra Værnes, og det gikk fortere, og fortere. Ja jeg ble rett og slett smånervøs, jeg visste at det straks var tomt for rullebane, men så endelig gikk nesen i lufta, hohh... :blush: :grin:
Skrevet 13. april 2010 14 år Forfatter Hehe, er ikke alltid like gøy å reise med en som blir syk bare den ser tårnet på Gardermoen :grin: Men desverre skyldes dette en tidligere nødlanding og det kan kanskje skremme alle.
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.