Skrevet 1. april 2010 14 år OK folkens. Har en ting jeg ønsker og medele alle kjente. Den 01.08.2010 skal jeg gifte meg i Thailand.
Skrevet 1. april 2010 14 år Vil gjerne grattulere, men er litt i tvil med tanke på annonseringstidspunktet... :whistle:
Skrevet 1. april 2010 14 år he he, stemmer det , det er 1 april i dag.....ja ja uansett god bedring Steinar
Skrevet 1. april 2010 14 år Hvis dette er en aprilsnarr så blir jeg sur!!!! Gratulerer så meget Steinar. Hyggelig å høre
Skrevet 1. april 2010 14 år Jeg både håper og tror at Steinar sier dette med et glimt i øyet, jf tidligere "diskusjoner" om dette temaet, men det er bra du kan tulle litt med det Steinar
Skrevet 1. april 2010 14 år Forfatter Jaja. Hva skal man si? Vil gjerne grattulere, men er litt i tvil med tanke på annonseringstidspunktet... Gunnar. Denne skeptiken er ikke helt bortkastet. Gratuleler! Einar, og dere andre som ufereorbeholden sa Gratulere. Til dere kan jeg si følgende. Aprilsnar Denne aprilspsøken er planlagt over et par dager, omlag 90% av dem som har komentert dette til meg har godt på dette som om det skulle være et varmt smørbrød som ble servert :grin:
Skrevet 1. april 2010 14 år Om vi ikke hører fra Steinar de neste ukene, er det fordi dama har vært innom flightsim.no :whistle:
Skrevet 1. april 2010 14 år Forfatter :grin: :grin: :grin: Andrew. Du får på den som dagens beste komentar. Men trøst dere med at hun kan ikke mere en et par ord på norsk, så hun fatter nok ikke hva som står i denne tråden om hun i Thailand på et ubegripelig vis skulle finne veien inn hit.
Skrevet 1. april 2010 14 år Ska ru gifte deg på baren til Kåre? hæhæ, Ja dere blir ikke de første isåfall og ikke de siste heller kjenner jeg Kåre og Terje rett. Gratulere med valget hvertfall. Håper dere får en flott fest og feiring.
Skrevet 1. april 2010 14 år Forfatter Nei Kåre og Terje er ikke sene til og invitere til Party i baren for og si det slik. Var selv på en slik fest der når jeg var der nede i Februar. Da feiret du bursdagen til et Hotell som heter Lek om jeg husker riktig.
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.