March 29, 201015 yr http://www.vg.no/rampelys/artikkel.php?artid=595156 Tilbake på svensk-TV, men norske tv3 har ingen planer! Hvem vil ha dette tilbake på norsk TV?
March 29, 201015 yr Ja takk om jeg får velge . Kanskje en supportergruppe på facebook kan påvirke noen? Til sommeren får jeg fiber og da kan jeg se STV.
March 29, 201015 yr Husk at dette er TV4 og ikke SVT det skal sendes på. Ble sent på TV4 når det gikk tidligere og, bortsett fra muligens siste sesongen som ble sent på svensk TV3. Startpakken hos Get f.eks. inkluderer SVT1 og 2, men IKKE TV4. Det må bestilles utenom. Fangene på fortet med Gunde Svan var VELDIG bra når det gikk tidligere! Gleder meg til det kommet tilbake!
March 29, 201015 yr Hva hadde jeg ikke gjort for å få tilbake denne på tv'n igjen. [video:youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8ZOntWLgHk8
March 30, 201015 yr Intresange fakta om Fort Boyard generelt, ikke bare Norge og Sverige som har den. http://en.wikipedia.org/wiki/Fort_Boyard_%28TV_series%29 Alleree i 1961 var det filming på Fort Boyard, da til den franske filmen Les Aventuriers. Og ja jeg ser veldig gjerne at det kommer på TV igjen i Norge.
March 31, 201015 yr Fort Boyard er ogsâ navnet pâ tv-serien i Frankrike med samme konsept som i Norge og i Sverige
March 31, 201015 yr Husk at dette er TV4 og ikke SVT det skal sendes på Så bra. Har satellittmottak fra Canal Digital så da får jeg sett dette.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.