Gå til innhold

Hvordan forvirre en [*********]!

Featured Replies

Skrevet

YouTube videoen virker ikke etter en haug med museklikk her. Så da mistet jeg tålmodigheten og slengte like godt hele PC'n i veggen og brukte slegge på musa. Det hjalp å få ut litt aggresjon :grin:

Skrevet

Funka like dårlig (altså ikke i det hele tatt) etter 20-30 fullstendig livløse museklikkforsøk overalt på filmen akkurat som hos Pål. Så er nok like trøtt fortsatt jeg.

 

Men kanskje det var hele poenget med denne; å få opp adrenalinnivået og dermed blir både mer våken og skjerpa fordi man blir en smule forbanna over å ha prøvd å få liv i dette i noen minutter uten å lykkes?? :confused:

 

(Men er en rolig nok type til at det ikke funket noe særlig her i alle fall) ;)

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …