Skrevet 28. november 2009 15 år Hei ,jeg leser flittig her på forumet,men det er en ting jeg ikke skjønner,noen av emnene markeres med gule utropstegn+gule flammer(ser sånn ut for meg da)Hva betyr det?
Skrevet 28. november 2009 15 år Tror det betyr at tråden er aktiv og at det er flere medlemmer som har skrevet i den nylig.
Skrevet 28. november 2009 15 år De merkene der kommer vel når posten har over så og så mange views og/eller replies
Skrevet 28. november 2009 15 år Kan vel også nevne at dersom du holder musepekeren over ikonet kommer det opp hva det betyr
Skrevet 28. november 2009 15 år Forfatter Takk for mange svar!!Hva betyr (sticky topic ?)vanskelig emne eller nå sånt??
Skrevet 28. november 2009 15 år Om noe er "sticky", har det egenskapen til å klistre/feste/lime seg fast til noe. Så en "sticky" post, er en post som da er permanent festet til toppen av et forum slik at informasjonen i den alltid er lett tilgjengelig. Som f.eks en FAQ eller Regler for posting osv.
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.