Skrevet 25. november 2009 15 år En luring av ukjent kaliber fant ut at det var lurt å spenne vinger og jetmotor på ryggen, og fly fra Afrika til Europa. Men ferden endte rett i havet gitt. Video på VG. http://www.vg.no/nyheter/utenriks/artikkel.php?artid=588438
Skrevet 25. november 2009 15 år Godt det gikk bra med mannen, er vel verre for turbinene som drakk saltvann :eek:
Skrevet 25. november 2009 15 år Han lyktes jo over den Engelske kanal tidligere i år men dette ble kansje i lengste laget. Kansje det var teknisk feil eller værendringer som ødela denne gangen kansje?
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.