Gå til innhold

Featured Replies

Skrevet

Ei av de nye kattene i huset har gjort meg fornøyd gitt! Adapter og ledning til modemet er visst bra spennende.

 

Utrolig nok er strømadapter til modemet nå i en slik tilstand at pinnene forsvinner et stykke inn i adapteret når den får motstand i stikk-kontakten. De går på et vis nå men er jo kun metallet i pinnene som er utenfor plastikken!

 

Noen som vet en bra løsning? Evnt om man får kjøpt slike adapter på Claes Ohlson og lignende eller må man få dette tilsendt fra leverandør (Telenor).

 

 

Skrevet

Sørg for at de er helt ute, ta superlim og lim i sømmene. Høres veldig McGyver ut, men det funker faktisk. Har gjort det som nødløsning på enkelte ting :)

Skrevet
  • Forfatter

Foreløpig står adepteret i spenn med god hjelp av el-teip/hockeyteip ;) Prøvde å lime men mulig jeg var litt for rask med å forsøke og litt for svakt lim. Hmmm, får ihvertfall ringe iløpet av dagen for å få tilsendt nytt.

 

Takk for tipset anyway :)

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …