Jump to content

Featured Replies

Posted

Pappa'n min var flyger i Busy Bee (på Friendship) - det hadde vært moro å kunne vise fram de flyene for ham i FS2002...

 

Forholdene ligger kanskje bedre til rette idag for et nytt flyselskap, Braathens og SAS har vel ikke råd til å dumpe prisene en gang til ?

 

Thomas

Hva heter faren din??

Var med i ei ulykke med BusyBee i 1989 fra Haugesund til Værnes. Høyre motoren eksploderte rett etter takeoff og vi nødlanda på sola. Var 3 år gammel da men husker det allikevel! "[smil]"

Husker ikke navnet på pilotene, men hvis jeg får høre de så husker jeg dem nok:) tror den ene hette edvin llr.no

Leste en plass at det nye navnet blir Wing?

 

Men NAS lover at prisene skal konkurrere med toget, uten reduksjon i service...da blir nok SAS danket ut på pris ja "[stort

 

Skal bli herlig å få bort de blodiglene med monopolet deres "[smil]"

quote:

Husker ikke navnet på pilotene, men hvis jeg får høre de så husker jeg dem nok:) tror den ene hette edvin llr.no


Har hørt om den episoden, men han var ikke med der heldigvis...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...