Gå til innhold

Featured Replies

Skrevet

HEi!

 

I går fløy jeg med Braathens 737-700 i fra Kirkenes til Gardermoen og fikk komme frem i cockpitt og sitte under landing. Jge fikk også mye "stash" av kapteinen, og hadde det veldig gøy. Egentlig skrev jeg her i nesten en halv time og gårsdagens hendelse, men så fikk jeg melding om at jeg var for glad til å sende inn (brukt for mange smilefjes), så alt jeg hadde skrevet forsvant.

 

Men jeg ville i hvertfall bare si at det fortsatt er mulig, selv om mange andre flyverter/vertinner sier at det er umulig etter 11. september.

 

Visst det er stor interesse kan jeg fortelle mer utdypende om den utrolig fantastiske hendelsen "[stort

Skrevet
  • Forfatter

Ja, du hvet lille meg "[blink]"

15år, smiler som bare det, blå øyne og mørkt blondt hår som rekker litt forbi ørene og nesten ned i øyene, hva kan man vel forvente da? "[blink]""[stort

Skrevet

quote:

Opprinnelig postet av Arild Oldervoll:

Visst det er stor interesse kan jeg fortelle mer utdypende om den utrolig fantastiske hendelsen
"[stort

Fortell mer a!

Eventuelt send meg en mail (vidtun@online.no)

 

JAV "[Cool]"

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …