Skrevet 1. august 2009 15 år Simulatorflyging er gøy, å bygge en simulator og lage film av flygingen er enda bedre. Jeg bruker et Canon HD-kamera, og redigerer i I-movie. Billedkvaliteten blir utrolig god. Jetjagere er topp, her er noen av mine favoritter. Akrobatikken er så som så. Har du ei god linje så se filmen i High quality og fullskerm. [video:youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tHKCFTt1aJI
Skrevet 2. august 2009 15 år Artig film Kjell, men du burde ta en titt på Lock-On i stedet, så får du litt mer fornuftig simulering av jagerfly enn hva FS tilbyr, samtidig som du kan fly dogfights osv.
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.