Skrevet 31. juli 2009 15 år Hei. Skal til Finland neste uke og blir værende på flyplassen (Vantaa) en stund. Er det noen som vet om det er en plass man kan gå å se/ta bilder av fly der uten for mye som blokkerer utsikten? Har aldri vært der før, så avmerkning på google maps eller noe hadde vært fint hvis noen har forslag.
Skrevet 31. juli 2009 15 år Google Map Spotting places at EFHK Kommer vel an på om du har tenkt deg ut ifra terminalen Selv er jeg ikke kjent på EFHK, de gangene jeg har vært der så er det løpe-løpe-løpe mellom gater he he Men har du god tid og ikke har noen problemer med å vandre ut ifra terminalen så kan du vel titte på den første linken of se om det er noen plasser som ikke er for langt unna.
Skrevet 31. juli 2009 15 år Forfatter Tusen takk. Regner med at jeg må vente i 4-5 timer. Vet ikke hvor fort det blir mørkt, men skal prøve å se.
Skrevet 1. august 2009 15 år Jøss, dette comebacket hadde jeg ikke fått med meg.. Velkommen tilbake Morten
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.