Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Flightsim.no

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ikkje verdens smartaste?

Featured Replies

Frekkhetens nådegave hadde hun i hvertfall. Legge skylda for sin egen stupeditet over på pumpa og forlange full tank for tort og svie hehe.

Neppe den skarpeste kniven i skuffen, nei... :grin:

 

Jeg vet at bensinpumper blir "røsket" vekk i Alta fra tid til annen. Hvem som gjør det varierer, det kan være både turister og lokalfolk. Men der har de i alle fall skammvett nok til å la være å henvende seg til VG.... ;)

Ler så jeg griner her :grin: :grin: :grin:

 

Sitat fra VG:

 

- Burde fylle opp tanken

 

- Det er en stor bulk ved siden av bensinlokket. Jeg syns de kan fylle opp tanken min som takk for tort og svie, sier hun.

 

Hun forteller at hun opplevde episoden som skremmende og mener bensinstasjonen bør merke pumpene bedre.

 

- Jeg stoppet med en gang jeg skjønte at noe var galt. Jeg skjønner ikke hvorfor de kom med et brannslukkingsapparat - for jeg så ingen flammer. Jeg er bare forbannet over den bulken de har laget i bilen min, sier hun.

 

:grin: :grin:

- Jeg stoppet med en gang jeg skjønte at noe var galt. Jeg skjønner ikke hvorfor de kom med et brannslukkingsapparat - for jeg så ingen flammer. Jeg er bare forbannet over den bulken de har laget i bilen min, sier hun.
Haha, bulken de har laget? Det burde vel egentlig ikke være noen tvil om hvem som skal betale både for bensinpumpa og skadene på bilen her, hun kunne godt ha betalt litt ekstra for dumhet også :P

De har ansvaret fordi det sto ingen lapp om att pumpene var tomme!,,,, :sleep:

Burde kansje heller sette en lapp midt forran øya hennes " Hold deg i senga, du er for dum til å være oppegående, På forhånd takk mvh: sivilisasjonen."

 

 

Erre mulig altså :eek:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Account

Navigation

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.