May 16, 200916 yr Gratulerer! Håper alle får en fin dag. Og til de som er korpsmusikanter som meg: Vi får bare slite oss igjennom dagen og trøste oss med at det er meldt fint vær!
May 16, 200916 yr Gratulerer med dagen til alle, ja =) Selv gjør jeg meg klar til å dekke 17.mai her i Ås. Skal lage to bildeserier til avisa. To kameraer, 6GB minneplass og brennvidder fra 18 til 400mm. Jeg gleder meg til feiringen i morra! Hadde vært gøy hvis folk her tar bilder fra 17. mai-feiringer landet rundt, og poster i en samlingstråd på fotodelen av forumet
May 17, 200916 yr Hipp,hipp hurra for 17.mai til alle. Is,pølser,brus,tog,korps,tivoli og kveldsgrill med något attåt. Godt jeg har fri på mandag! :grin:
May 17, 200916 yr Gratulerer med dagen ja! Imorgen har jeg tenkt meg en tur ut og treffe Stoltenberg og Zapatero(Spanias statsminister), som begge har kommet hit for å møte meg på denne store dagen.
May 17, 200916 yr go morgen! og gratulere med dagen Norge. og til alle og en hver her på forumet. feir dagen med brask og bram og håper alle får/har like fint vær som det er her i lofoten
May 17, 200916 yr Ja, grattulerer med dagen, da, folkens... For meg er det første gang 17 mai feires uten andre normenn, men men...
May 17, 200916 yr God morgen. Første kaffikoppen er innabords, og flagget er komt i topp i flaggstanga. Ha ei fin feiring alle saman. Her vert det feira med fiskesuppe og avslapping i solveggen Og sist men ikkje minst. Gratulerar med dagen alle medflygarar og mede"lekeflygarar"
May 17, 200916 yr Author Alexander Storvig: Hvordan i hælve**e? Hadde vært gøy hvis folk her tar bilder fra 17. mai-feiringer landet rundt, og poster i en samlingstråd på fotodelen av forumet. Er satt opp i den dumme 17. mai kommiteen, ballkast.. :mad:
May 17, 200916 yr Gratulerer med dagen alle sammen! Andreas Lygre: Jepp, godt i gang nå.. Ikke så lenge igjen da! :grin:
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.