Skrevet 24. februar 2009 16 år http://www.youtube.com/watch?v=qj7cxv6mWZM&feature=related Måtte trekke litt på smilebåndet :grin:
Skrevet 27. februar 2009 16 år Vet ikke jeg Tom, men den er morsommere med stemmene :grin: [video:youtube]WcLJ49MGe-s
Skrevet 27. februar 2009 16 år Forfatter Kan FL ha vært i det året som flyvelederne hadde streik? Det vil jeg nokk tro ja!
Skrevet 27. februar 2009 16 år Ja, det var det året da det var ekstrem mangel på flyveledere i Norge, og mye streik..Hehe, morsomt klipp, men rart at de har dratt SAS inn i det :confused:
Skrevet 27. februar 2009 16 år Mulig de har tatt en "dobbel" med tanke på alle de sykemeldte pilotene i SAS?
Skrevet 27. februar 2009 16 år Forfatter Sant, tenkte jeg ikke på.. jeg tror rett å slett ikke det var poenget... det der har vel vært en SAS reklame en gang i tiden, så har de bare endra tekst? jeg vet ikke
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.