Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Flightsim.no

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Fly-in i Norge

Featured Replies

Hei alle dere piloter.

Så er det tid for jobbing med Fly-inn i Norge igjen. Det jobbes med å få dette til, og det skal gå, det vet vi. Vi skal komme tilbake med tidspunkt. Send en "reply" på denne posten for å vise deres interesse. Ha en koselig flykveld.

Kjell Hanssen

Megabra..Stiller som ENBO_APP hvis det er mulig.... [image]images/icons/wink.gif" border="0[/image] [image]images/icons/wink.gif" border="0[/image]

LN-EMK(HEAVY)

WIF-040

Jeg håper alle har fått med seg at Fredrik Hoel og Henrik Wingerei for tiden jobber med et arrangement på vegne av VACC Norway og som vil gå av stabelen på VATSIM en av de nærmeste ukene.

Kjell, dersom det du skriver om her skal skje på VATSIM og dette er noe annet enn hva Fredrik og Henrik jobber med, vennligst ta kontakt med disse for koordinering.

Jeg setter for øvrig stor pris på alle initiativ til aktiviteter på VATSIM i miljøet vårt, men for å hindre at det blir kræsj mellom forskjellige aktiviteter, er det viktig at slikt blir koordinert med VACC Norway.

Hos VATSIM (under "VATSIM Events) finnes en oversikt over alle arrangementer som organiseres hos VATSIM. Alle arrangementer skal legges inn i denne kalenderen.

For øvrig legges all informasjon om slike arrangementer i Norge under forumet "ProController/SquawkBox", og ikke i "Kaffekroken". Så alle piloter som ønsker å følge med på dette, hold øye med PC/SB-forumet også.

Hilsen Eirik

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.