Gå til innhold

Featured Replies

Skrevet

En norsk kjenning av meg kjøpte seg i feb 06 en GT Mustang,like etter han flytta dit.(N dakota)

 

Betalte knapt 180 000 nkr for den. :grin:

300 hk,5 girs manuell.koksgrå.

 

Her får du ikke en Yaris engang til den prisen sikkert.

  • Svar 95
  • Visninger 1,3k
  • Opprettet
  • Siste svar

Mest aktive medlemmer

Skrevet

Joda det finnes manuell her borte :)

 

Denne kostet meg 82.000, en 2005 GT (V8, 300hk) - sykt med tanke på hva den ville kostet i Norge! Jeg har lovet bilde og her er gliset:

DSC00978_800.jpg

 

Skrevet
Joda det finnes manuell her borte :)

 

Denne kostet meg 82.000' date=' en 2005 GT (V8, 300hk) - sykt med tanke på hva den ville kostet i Norge! Jeg har lovet bilde og her er gliset:

[img']http://img.photobucket.com/albums/v405/seilfly/usa/bil/DSC00978_800.jpg[/img]

 

stilig.Her er hans...fra en x usa tur,nesten....

 

digg motor lyd.

 

bMs4QdHq0_Y

Skrevet

En 300hk Mustang tilsvarer en ca 180 hk moderne TDI motor , slik at man har et perspektiv...det høres voldsomt ut men er coolt.....jeg har kjørt corvette med 755 Hk, rått rett frem...men det kan ikke sammenlignes med Europeisk Disel teknologi fks...

Skrevet

At en V8 300hk,er like sprek som en 180hk TDI....host hark...

En GT mustang er faktisk sprek 0-100.

At amerikanske bilder drar kun rett fra,er fra fordommer på 6o tallet.

Nye Corvette ZR1 ,beviser vel at de har peiling på lage biler i usa også.

 

07.26 beviser det her på Nûrberung.

 

k6mEirkQN8o

 

Skrevet
At en V8 300hk' date='er like sprek som en 180hk TDI....host hark...

En GT mustang er faktisk sprek 0-100.

At amerikanske bilder drar kun rett fra,er fra fordommer på 6o tallet.

Nye Corvette ZR1 ,beviser vel at de har peiling på lage biler i usa også.[/quote']

 

MEN! Interiøret på mange amerikanske biler, inklusive Corvetten, ligner noget fra en 10 år gammel japaner og er af stort set samme kvalitet.

Skrevet
At en V8 300hk' date='er like sprek som en 180hk TDI....host hark...

En GT mustang er faktisk sprek 0-100.

At amerikanske bilder drar kun rett fra,er fra fordommer på 6o tallet.

Nye Corvette ZR1 ,beviser vel at de har peiling på lage biler i usa også.[/quote']

 

MEN! Interiøret på mange amerikanske biler, inklusive Corvetten, ligner noget fra en 10 år gammel japaner og er af stort set samme kvalitet.

 

Der er jeg litt enig.Der virker det som det skal se bra ut,men de skal spare noen "bucks" her og der for og få mest mulig profitt.

 

Noen husker sikkert Ford Pinto skandalen i USA.

Bensin tanken hadde en svakhet,og var plassert for nærme bakakslingen,så når den ble påkjørt bakfra,var bilen ett flammehav.

 

Mange ble drept,og skadet.Ford ble saksøkt,og man ble oppmerksom på at Ford visste om problemet,men en kostnad på 10 dollar på og fikse feilen,ble ikke gjort..Bare for og spare penger.

Skrevet
Dodge Charger' date=' svart som den i "Bullit". :)

 

http://krang.moparmusclemagazine.com/freestuff/mopp_0712_1969_dodge_charger_pro_touring_1600x1200.jpg

 

Når du hører den starter opp så får du bare lyst til å rive deg i håret å skrike "1.21 Giga Watts!?!" :) [/quote']

 

helt enig :) hvis jeg skulle anskaffet meg en amcar hadde jeg først og fremst sett etter en 1969-70 Dodge Charger, deretter en 1965-67 Mustang Fastback

Skrevet

Noen husker sikkert Ford Pinto skandalen i USA.

Bensin tanken hadde en svakhet' date='og var plassert for nærme bakakslingen,så når den ble påkjørt bakfra,var bilen ett flammehav.

 

Mange ble drept,og skadet.Ford ble saksøkt,og man ble oppmerksom på at Ford visste om problemet,men en kostnad på 10 dollar på og fikse feilen,ble ikke gjort..Bare for og spare penger. [/quote']

 

hehe, det er ikke den eneste skandalen Fordm har vert borti, noen husker kanskje også Ford Explorer og Firestone krangelen der begge parter beskyldte hverandre for å ha gjort feil på 90-tallet. Problemet var vel at Firestone dekkene rett og slett kunne eksplodere ved normal kjøring.

Skrevet

Lars Petter...Ja en Mustang Gt er sprek 0-100, men man er ikke langt etter med en TDI motor, og da bare på 2 liter....det var bare for og sette det i perspektiv.....med er det like lekkert og se på? nope.......Mustang er en potent bil, maskulin, nydelig lyd...mmmm....

Skrevet

Wow Timmy...din heldig gris..... :grin:

Skrevet

Det finnes mange favoritt bilder, burde vært korrekt av meg å svare Ferrari 308 GTB eller noe annet alfa eller Ferrari, men jeg dreper denne tråden ved å svare VW Transporter T4, VW Passat (denne genrasjonen) og Bugatti Veyron!

Skrevet

Audi R8!

 

Var i Barcelona forrige uke. Skulle runde et gatehjørne, og så kastet jeg et blikk inn i butikkvinduet. Jeg skvatt til og kom med et par ufine gloser. 2 meter fra meg sto en R8 og stirret på meg! For et syn!

 

Omtrent sånn:

exterior.Par.0049.Image.jpg

Skrevet

Personlig liker jeg Toyota Prius veldig godt.

Ettersom den nærmeste familien min har kun toyota, liker jeg toyota godt generellt sett. Så og si aldri noen problemer, ikke en gang på de eldste bilene, fra '72 og '73.

 

Vil absolutt anbefale en toyota til hvem det måtte være.

Yarisen vår, fra 2001 (tror jeg), brukte i gjennomsnitt 0,52 liter på mila opp fra Oslo, med 4 voksne personer i bilen og mye bagasje. Ikke dårlig!

 

Men tilbake til kanskje min favoritt, Priusen. Fremtidsrettet, økonomisk og miljøvennlig. Toyota ligger et godt stykke foran med hybridbiler.

toyota_prius.jpg

 

Skrevet

Audi RS4 B5. Audi RS2. Audi R8. BMW M5 E39. BMW M3 CSL. Ferrari 355 Berlinetta. Ferrari F40 (på topp!)

 

 

Selv kjører jeg en Audi A3 1.8T og ser langt etter disse bilene

Skrevet

Ingenting slår en gammel Audi "urQuattro" med en ettermontert og trimmet V8'er i :)

Og den skal være helt hvit med svarte Audi ringer på sidene, no ala dette :whistle: :

quattro.jpg

 

Ellers så har man jo gode gamle Audi S1 da..

Skrevet
Audi RS4 B5:D

 

RS4 B5 er rett og slett renspikka porno på vegen! Praktisk er den også! Kjempeflott familiebil dette her.

 

Jeg har set nogle af de billeder på fotosidan.se' date=' og da de ikke tilhører dig må du vel ikke poste dem uden at henvise til indehaveren?

 

For øyeblikket veldig godt fornøgd med min eigen bil

 

Surprising... :grin:

Lucky you. Hvilken motor?

Skrevet

Kall meg gjerne kjedelig. Men jeg elsker VW passat, og Audi A6.

Kanskje ikke helt som alle andre, men er biler man har sjangsen til å en dag eie, så like greit å like noe som ikke koster like mye som Norges statsbudsjett :P

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …