July 30, 200817 yr He he. Noen som har sett denne før? Jeg er langt ifra noen expert på data selv, men samenlignet med denne videoen føler jeg meg som en proff. :grin: Ler så jeg rister.
July 30, 200817 yr hehehe, uff:D Ikke bare virket hu dum, hu var jo i tilleg uhøflig, egoistisk og fordomsfull. Det var både morsomt og irriterende på en gang:D Skulle likt å sett fortsettelsen!
July 30, 200817 yr Har sett den før ja - men den er fremdeles like morsom og irriterende. :grin: Jeg har selv vært i den situasjonen at jeg har måtte forklart hvordan ting skal gjøres "inni" over telefon, til en kamerat som var helt grønn på det aller meste. Det viste seg at han hadde åpna strømforsyninga - thank god at han ikke turte å fikle mer inni der enn han gjorde. :whistle: Saken var at han ikke fortalte meg at han allerede hadde åpnet kabinettet, og når jeg ba han åpne "den boksen du kobler mus, tastatur og skjermkabel til", ble det mye frem og tilbake om "hvilken boks" - hvor så jeg endte opp med å si "den du setter strømkabelen i vel?!" :grin:
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.