June 13, 200817 yr http://www.canon.no/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_SLR/EOS_1000D/index.asp Det er snart ikke til at holde styr på alle de nye entry-level DSLR's. Introprisen i Danmark bliver cirka 6000 NOK, og det er jo noget dyrere end konkurrenterne. Give me a 5D Mark II god damnit!
June 13, 200817 yr 1000D? Meningsløst å kalle hva som for meg virker som en krysning mellom 40D og 400D for 1000D! Har har vel Canon bare gitt ut en ny modell ... for å gi ut en ny modell!
June 13, 200817 yr Det er så typisk Canon.. Og særlig med kompaktkameraer, de kommer jo med et nytt kamera hver måned! Må de lage et nytt kamera hver gang de finner ut en liten ting som skulle vært forbedret? Blir jo bare surr for oss forbrukere..
June 13, 200817 yr Hvorfor er det positivt at Canon spyr ut entry-level kameraer med lite endring i modellene? PÅ hvilken måte kommer det folk som driver med foto litt seriøst til gode?
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.