Skrevet 22. mai 2008 16 år Driver med litt forskjellig på jobben. Blant annet så flytter jeg rundt på et knuseverk med jevne mellomrom. Og det byr stort sett på endel utfordringer. For knuseverket skal stort sett til ei grushole eller lignende og dit er det stort sett de dårligste veiene man kan tenke seg. Bratt, trangt, svingete og grusdekke. For de som har moro av det så er knuseverket med trekkvogn 22 meter langt, 3 meter bredt og de 3 akslene på verket er stive. Null tvangsstyring her ja. Tar vanvittig stor plass. Rundkjøringer er meget utfordrende kan du si. Brukte 3 timer på å komme rundt svingen på bildet under. Så arbeidsdagen kan være spennende innimellom :grin: Noen andre som har noen spennendes bilder fra arbeidet sitt da?
Skrevet 22. mai 2008 16 år Trur det hadde vore enklare om du flytta den hjullastaren som stod i vegen Ivar :grin:
Skrevet 22. mai 2008 16 år Godt å se at du har noen utfordringer i arbeidsdagen Ivar. Foresten. Er det mulig å komme over å prøve simmen din?
Skrevet 23. mai 2008 16 år Trur det hadde vore enklare om du flytta den hjullastaren som stod i vegen Ivar :grin: HAHAHA !!! Det är ju sant..... Roligt med arbetsbilder... tyvärr kan jag bara bidra med det här från min arbetsplats. Så kul har vi..... :crazy:
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.