Skrevet 1. april 2008 16 år Fikk Cockpit tur ENGM EHAM i går. makan til trafikk rundt EHAM, fly overalt og 5 baner, dette var bare en kjempeopplevelse, dette viser at masing hjelper, dette er min 4rde tur til Nederland i år, endelig fikk jeg napp.
Skrevet 1. april 2008 16 år Jøss! Klappsete på utenlandsreiser trodde jeg var komplett umulig. Hvilket selskap fløy du med? Jaja.... grattis ihvertfall! stor opplevelse :grin:
Skrevet 1. april 2008 16 år Klappsete i utlandet er slettes ikke umulig om man oppretter en god dialog, evt. sender en forespørsel i forkant av turen. Artig å høre at du fikk bli med på slikt, det er rett og slett en opplevelse som sitter igjen lenge!
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.