Gå til innhold

Featured Replies

Skrevet
  • Forfatter

quote:

Surpump!!

Hva mener du med det??

La oss ta et eksempel:

Du står i en Lewis butikk og har funnet en bukse som passer deg perfekt, kjempefin bukse..., men du har ikke penger til å kjøpe den. Derfor spør du noen andre kunder i butikken om de kan hjelpe deg med å stjele buksen mot at du gir dem en brent kopi av ditt yndligs PC-spill (FS2000???).

Her er det ikke nok at du gjør noe ulovlig, men du står også og sier dette rett foran ekspeditøren i butikken!!!

Er ikke det frekt??? Ikke bare er det frekt, det viser også at du ikke har det minste respekt for ekspeditøren, som i det tilfellet jeg henviste til med linken var Lou Betti og de andre ved DreamFleet og Flight 1 software..

Mvh

Tormod Ihlen

 

[image]images/icons/confused.gif" border="0[/image] [image]images/icons/confused.gif" border="0[/image] [image]images/icons/frown.gif" border="0[/image]

Skrevet

måtte bare! ...det heter Levis [image]images/icons/grin.gif" border="0[/image]

Men er helt enig med deg [image]images/icons/wink.gif" border="0[/image]

Mvh. Jørgen

[ 30-08-2001: Endret av: Jørgen Hellestø ]

Skrevet

Hei der!

Joda, joda, joda.... Visst er det frekt.

Refererte egentlig til "folk er så frekke for tiden!" utsagnet ditt. Her i Bergen er det stort sett gamle damer som bruker den setningen.

 

PS: Er det noen som har en link til WinXP ISO nedlasting?? Eller kanskje en hemmelig url til FS2002 Beta??

Kenneth

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …