Skrevet 19. november 2007 17 år Fikk meg en god latter i sted når jeg var på facebook. Sidesynet spilte meg et puss :grin: Denne reklamen kan vel tolkes feil ved første blikk? (sikter til bildet) Dette er vel kanskje årets mest unødvendige innlegg? :whistle:
Skrevet 19. november 2007 17 år Du har ett poeng der Stian, tanken slo meg også, men jeg tror ikke det var sidesynet som lekte meg deg, var vel heller underbevistheten som gjorde sitt.. :grin:
Skrevet 20. november 2007 17 år Forfatter Hehehe... Stian.... du er litt for koffert! Nåja.. Kan trøste deg med at det er pilotkoffert :whistle:
Skrevet 20. november 2007 17 år God natt gutter, på tide å la humoren og fantasien hvile litt nå! :grin:
Skrevet 20. november 2007 17 år Ser ikke noe rart i dette. Det er jo helt normalt å ta med seg en dukke i en koffert i dag og ha det litt gøy med den... hvis dere skjønner hva jeg mener :blush: Alle må jo kunne livreddende førstehjelp :confused: Men til trådstarter, tror det ikke var sidesynet som slo inn her
Skrevet 20. november 2007 17 år Hehe, tror de fleste tolker denne litt feil med en gang de ser den :grin:
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.