Jump to content

Featured Replies

Posted

Jeg har fått mange forespørsler fra dansker og svensker som ønsker å handle i shoppen vår, men fram til nå har det ikke vært mulig. Dette har jeg nå omsider fått ordnet slik at dere også kan få tilsendt varer fra shoppen.

 

Norsk Moms på 25% trekkes nå fra i kassen.

 

Betaling kan kun gjøres med kredittkort (Visa/Mastercard).

 

Frakt beregnes utifra vekt/størrelse på sendingen og starter på NOK 41,00 for en sending på inntil 350 gram tilsendt som A-post (Fly).

 

[FlightSim.no Shop...]

  • Author

Ja, moms eller ikke moms avhenger av leveringsadresse. Om du bestiller til en svensk adresse slipper du moms fra oss. Så er det jo, som håkon skriver, opp til deg å "formomse" varene når du tar de inn til norge igjen.

Vet det er SVÆRT mange som til tider benytter "Poste Restante i Sverige"-metoden, spesiellt ved bestilling av dyrere ting. Vet noen som har hentet bilfelger bl.a. på postkontoret i Charlottenberg eller Arvika, kan godt forstå det - så lenge regelverket og avgiftene er slik dem er. En annen sak er vel at 99% "glemmer" å fortolle/betale moms på disse varene - i det de kjører over grensa... :whistle:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...