Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Flightsim.no

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Stakkars fugl

Featured Replies

Er vel mange fugler som har det værre en denne. Pip pipen ante nok ingenting før det var over... ikke da heller forsåvidt. Syns mer synd på pilotene faktisk.

 

Jeg tror nok Geir har et poeng. Fuglen døde trolig raskere enn kyllingene vi spiser, og pilotene fikk jo åpenbart en del ekstra bry med birdstriken.

 

 

Så neste gang noen kjører over en rev,så er det veldig synd for billisten som kanskje må omlakkere bilen. Mens reven er det ikke så farlig med,den har jo sikkert ingen unger å ta vare på. :crazy:

Syns mer synd på pilotene fordi fuglen døde på ett millisekund mens pilotene fikk plutselig et fly hvor det sprutet ild ut av motoren. Dette var i tillegg under climbout, hvor de mer enn noen annen gang i flighten er avhengig av motorkraft. Tipper de fikk noia så det holdt, mens fuglen stakkar... slapp å tenke på noe som helst.

Syns de virket rolig og behersket! De har nok trent X-antall ganger på tilsvarende situasjoner i simmen skulle jeg tro. Tror ikke det var mye noia ute og gikk, var vel heller rutiner og instinkt som slo inn ;) Gikk ganske kjapt og få shutta ned motor 2! Uten at jeg er ekspert, så syntes jeg dette så og hørtes ut som en "text book" event!

Kim prøver bare å få fram et poeng da. :/

 

EDIT: Ser ut til at et innlegg har blitt slettet av moderator. Men det var altså det jeg svarte på, ikke Vidar sitt.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.