Skrevet 14. april 2007 17 år Feiringen vil foregå fredag og lørdag 15.og 16. juni med åpen stasjon lørdag formiddag. Programmet er ikke klart, men det blir aktiviteter på bakken og i lufta.
Skrevet 14. april 2007 17 år Ser man det ja. Her er det bare å begynne å forberede seg. Denne Lørdagen er herved reservert Andøya Flystasjon
Skrevet 14. april 2007 17 år Forfatter Hadde vært kjempehyggelig med selskap utover Johan så jeg har reservert plass til deg. Har også mulighet for overnatting dersom det starter tidlig, men enda litt usikkert hva som kommer av fly til dette jubileet. Jeg skal følge med i lokalavisene og komme med mer info etterhvert.
Skrevet 14. april 2007 17 år Dette lover absolutt bra. Spørs om jeg ikke må stikke innom ja! Håper ikke noe går på bekostning av Midnightsun og omvent.
Skrevet 14. april 2007 17 år Forfatter Vil det si at det er planlagt et eller annet på Bardufoss i år? Tar du med deg "babyen" om du/dere kommer nordover?
Skrevet 14. april 2007 17 år Er usikker om Bardufoss har planer.. Ja hun er med .. Hun liker flyshow Blir faktisk enda en baby med.. en hanne som jeg skal hente i Trondheim om 14 dager! Blir det ikke noe Bardufoss i år så er jo Andenes selvskrevet!
Skrevet 14. april 2007 17 år Har ikke hørt noe om noe airshow på Bardufoss i år, airshows er jo dessverre ikke noen årlig begivenhet her i landet...hva Andøya angår så blir nok det litt for langt nord for min del.
Skrevet 14. april 2007 17 år Espen! Jeg tar det som en selvfølge at du dukker opp i Vesterålen den aktuele helga. Kunne jo ha tatt noen pils om Lørdagskvelden ute på byen et gjeng fly og FS galninger
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.