January 8, 200719 yr http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=151875 Fælt så sinte folk skal bli idag pga noen pengesummer Noen som vet hvor mye man vanligvis må betale i overvekt?
January 8, 200719 yr Husker ikke direkte hvor mye det er, men det er ikke billig. Jeg ble satt i samme klemme sist i USA, men siden hver person har lov til å ha med seg så og så mye prakket jeg bagasjen min over på min venninne for å få med meg en stor pakke ifra USA. Min bagasje + pakken jeg skulle ha med ble dundrende overvekt, men venninna mi hadde kun med en koffert. Ved litt omstokk jevnet det seg ut med en halv kilo i reserve på hver av oss.
January 8, 200719 yr Skal man til Cuba med AF så er det fort 200/300kr pr kilo og disse Cubanerne har som regel med seg 20 kilo for mye. 20kg * 300kr = 6000.- Og jeg som skal på jobb om 2 timer, får nok passe på brystene.
January 8, 200719 yr Den krakilske flypassasjeren er ifølge politiet av utenlandsk opprinnelse, men har norsk statsborgerskap. Nei dæven det kom som et skjokk du!
January 8, 200719 yr Ja, en utlending bosatt i Norge som ikke klarte å oppføre seg dette. Mon tro hva han ønsket å oppnå med å hoppe over skranken å bite seg fast i brystet slik, prøve å redusere overvekstavgiften ytterligere? Tosk.
January 8, 200719 yr Mon tro hva han ønsket å oppnå med å hoppe over skranken å bite seg fast i brystet slik Forlite næring ifra sin mor som spebarn kanskje? Sulten?
January 8, 200719 yr Og jeg som skal på jobb om 2 timer, får nok passe på brystene. Du får ta på deg "bryst-susp" for menn!!
January 8, 200719 yr Hmm, og jeg som trodde det var en trønder? Det er jo vanligvis dem som utmerker seg med rabiat oppførsel i tilknytning til fly ....
January 8, 200719 yr Hmm, og jeg som trodde det var en trønder? Det er jo vanligvis dem som utmerker seg med rabiat oppførsel i tilknytning til fly .... Det skal være sikkert og vist, men ikke på en slik måte!
January 8, 200719 yr Hmm, og jeg som trodde det var en trønder? Det er jo vanligvis dem som utmerker seg med rabiat oppførsel i tilknytning til fly .... Det skal være sikkert og vist, men ikke på en slik måte! Nei de (vi ) venter til de (vi) er ombord Dessuten er det alkohol i bildet da
January 8, 200719 yr Trøndere, Ukrainere og alkohol og flyging, ja fysj og æsj. Men dette var jo bare en stakkars Cubaner som som skulle hjem en tur og som før avreise fikk så lyst på en liten melkeskvett.
January 9, 200719 yr Men dette var jo bare en stakkars Cubaner som som skulle hjem en tur og som før avreise fikk så lyst på en liten melkeskvett. Det som DA uroer meg sterkt, er hvordan den mannlige kroppen da har utviklet seg på Cuba - siden han tross alt bet seg fast i brystet på en MANN bak AirFrance disken på OSL. Jeg finner det svært interessant (og ganske så foruroligende) hvis han trodde det var noe melk å finne der!
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.