December 12, 200619 yr Nå begynte jeg lure på om det var kun billige fly som reiste i Norge, men du klarte å presisere (les : skrive riktig) i innlegget ditt
December 12, 200619 yr Er de så billige da,trodde det var billigere og fly med Norwegian uansett jeg.
December 12, 200619 yr Er de så billige da,trodde det var billigere og fly med Norwegian uansett jeg. Spiller ingen rolle egentlig. Alle reiser koster penger. Til syvende å sist, så har du alltid brukt mere enn hva du regnet med i utgangspunktet. Å nei, da tenker jeg ikke på weekend turer til Rigea eller lignende... Men en ordentlig Ferie! Altså, et tidsrom der du fysisk er utenfor rikets grenser i minimum 1 uke. Der er i alle fall min tolkning av ferie.
December 12, 200619 yr ...og hvis du spør den som gir deg disse billettene, så kan sikkert vedkommende opplyse deg om reglene som gjelder ang. det å diskutere slike goder offentlig... Eplekjekke Sørensen slår til igjen! =) Tror ikke det er noe hemmelighet at ansatte kun betaler flyavgifter når de reiser med eget selskap. Tror nok det er dette som er vanlig. Har du rette kontakter kan de nok fikse andre også slike priser. Sånn er bare verden. Må nok bare deale with it, Sørensen
December 12, 200619 yr Eplekjekke Sørensen slår til igjen! =) Hadde du noe å bidra med i denne tråden?
December 12, 200619 yr ...og hvis du spør den som gir deg disse billettene, så kan sikkert vedkommende opplyse deg om reglene som gjelder ang. det å diskutere slike goder offentlig... Eplekjekke Sørensen slår til igjen! =) Tror ikke det er noe hemmelighet at ansatte kun betaler flyavgifter når de reiser med eget selskap. Tror nok det er dette som er vanlig. Har du rette kontakter kan de nok fikse andre også slike priser. Sånn er bare verden. Må nok bare deale with it, Sørensen Det er nok ingen hemmlighet, men det betyr ikke at man skal snakke høyt om det.. Leser man arbeidskontrakten sin nøye står det somregel at man ikke skal snakke om den interne bedriften til utenforstående.
December 12, 200619 yr Jeg reiser med ansattbilletter til Sas Braathens=) Det er billig det... Høres fristende ut.. Siden tråden allrede er laaangt ute på viddene og du pirret nyskjerrigheten litt her Marcus, lurer jeg på hvordan man som skoleelev får sånne billige billetter? Får du det etter å ha hatt en sommerjobb, eller jobber du for SAS Braathens i helgene eller?
December 12, 200619 yr Tror ikke det er noe hemmelighet at ansatte kun betaler flyavgifter når de reiser med eget selskap. Betalar mer än det ja... Och det är inte en rättighet, men en gode som man kan mista om man inte följer reglerna. Så eplekjekke Sörensen försökte bara göra en tjänst här.
December 12, 200619 yr Tror ikke det er noe hemmelighet at ansatte kun betaler flyavgifter når de reiser med eget selskap. Tror nok det er dette som er vanlig. Har du rette kontakter kan de nok fikse andre også slike priser. Sånn er bare verden. Må nok bare deale with it, Sørensen Du tuller nå Agnor,jeg vil gjerne ha en slik billett fra Oslo til Bergen i januar fikser du det eller??
December 12, 200619 yr Siden tråden allrede er laaangt ute på viddene og du pirret nyskjerrigheten litt her Marcus, lurer jeg på hvordan man som skoleelev får sånne billige billetter? Kan jo være foreldre i bildet...men jeg tror vi stopper der. Sorry dere, jeg visste ikke noe om de reglene.
December 12, 200619 yr Agnor, jeg tror nok du da har missforstått litt. Jørgen har helt rett i det han sier."det er nok litt mer enn det". Å det er heller ikke sånn at man kan bruke kontakter får å skaffe andre personer billetter heller. Det sier seg nesten selv. Ingen er intressert i å miste goder enn har, så for meg vil det da bli menigsløst å gå noe dypere inn på dette her.
December 12, 200619 yr Kan jo være en foreldre i bildet...men jeg tror vi stopper der. Sorry dere, jeg visste ikke noe om de reglene.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.