Skrevet 22. oktober 2006 18 år http://www.atc-flyradar.com/radar.htm Funker helt strøkent, og er selvfølgelig LIVE. Man kan også legge på ATC og spille simultant i WMP. Cool
Skrevet 22. oktober 2006 18 år Det er litt rart hvor mange ganger dette her skal komme opp har vel snart vært oppe 50 ganger. Det vil heller ikke bli riktig å høre på ATC samtidig fordig denne radaren bare viser fly som har Xpndr Mode Sierra.
Skrevet 22. oktober 2006 18 år Forfatter hmmm...Hvilke fly er det da? Pr. nå er det 3 scanor, 1 lufthansa og en norshuttle på skjermen..
Skrevet 22. oktober 2006 18 år Forfatter For morro skylt satte jeg på scanneren, og jeg hører komunikasjonen som går til disse flyene.
Skrevet 22. oktober 2006 18 år Ja, det vil du gjøre. Men alle fly har ikek Mode S enda. Mener det var krav at alle rutefly skulle ha Mode S innen inngangen av 07
Skrevet 22. oktober 2006 18 år Det er fremdeles ingen radar! -Om det hadde vært DET folk satte opp hjemme burde de vært bekymret for videre familieforøkelse (bare å glemme ja!)
Skrevet 22. oktober 2006 18 år Er strålingen fra radar SÅ kraftig altså? Jeg trodde sikkereten der var forbedret på lik linje med røntgenstråler
Skrevet 22. oktober 2006 18 år Hvilken kanal ATC er dette, hva dekker den CNT, Tower, ground etc.? Og Radaren har den alle flytrafikk i området? Og Dette er for FS/FSX og ikke real....
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.