Jump to content

Featured Replies

Posted

Uttrykker herved ønske om at det innkalles til møte på Eilefs'.

Da jeg ikke vil ta vervet fra herr Sætre ber jeg om at det prosederes gjennom rette instans. Skulle sistnevnte på noen måte føle seg uskikket til oppgaven tar undertegnede gjerne imot påmelding via e-post.

Protokollen fra i fjor konkluderer med at "..fs møter er en sosial og hyggelig sport"

Hva med mandag 5. mars?

-bernt

Hei Bent!

Beklager at jeg ikke leste posten før nå. Nå vet jeg ikke hvor mange andre som har lest forslaget, men for å sikre at så mange som mulig får satt av tid, skal vi gjøre et forsøk på mandag 11/3?

Vi snakket om å kanskje prøve et nytt bevertningssted til neste møte. Er det noen som har tenkt noe mer på dette? Noen som har et godt forslag til et sted som har rom for 5-10 fly entusiaster og litt diskusjon?

------------------

Tore Sætre

Oslo, Norway

E-mail: tore.satre@iname.com

quote:

Ivar Nygaard skrev:

Jeg er klar, samme hvor, hvorfor ikke Eilefs ?

VBX119


Egentlig ikke noe spesiell grunn annet at vi ville prøve noe annet. Og så var pils-prisen skrudd kraftig opp forrige gang vi var der (mistenker at det var pga det var midt i julebord-sesongen). Går diskusjonen kan det være greit å kunne la det bli sent uten å måtte legge hele matbudsjettet igjen i baren.

------------------

Tore Sætre

Oslo, Norway

E-mail: tore.satre@iname.com

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...