Skrevet 8. mars 2006 19 år Lagt ut en liten video fra FLG'06 signert Geir Ove. Du finner den HER , nederst på siden. Hilsen fra Team FLG'06 Per
Skrevet 8. mars 2006 19 år Så dere ville ha bilder... www.rafteseth.com - se under images.. der er i hvertfall noen jeg har tatt
Skrevet 8. mars 2006 19 år Stili film da! Skulle ønske jeg klarte å lage slike filmer! Er det noen som har programmer til slikt å anbefale? Holder akkurat på å rendere en film i Virtual Edit! Prøver å lære meg litt! Men ble det ikke mediadekning av dette i ettertid? Hvor mange deltok? Jeg synes dette var en gigantisk suksess selv om deltakerantallet ikke var så høyt!
Skrevet 8. mars 2006 19 år Forfatter Takk Werner! Vi prøver å få samlet mest mulig bilder og stoff fra eventet.Legge det ut på OFKL sidene når jeg får "organisert" alt materialet. Per OFKL.org
Skrevet 8. mars 2006 19 år Vi skal ha et oppsummerings møte om ikke så lenge, vi kommer med en rapport i etterkant. Og da vil vi så klart ta en runde på om vi skal gjøre dette igjenn, noe jeg nå kan si at frister. Vi får se.....
Skrevet 8. mars 2006 19 år Oscar Florian har også et større parti bilder fra helgen som var! Både fra simmene og hangaren og ellers! De fra simmene var jo brukbare. Så dere hadde tatt et av hennes bilder med på filmen! Artig! =) Det var teknikkeren i simmen som tok det bildet. Tror han var fotograf.. ikke helt sikker!
Skrevet 8. mars 2006 19 år Geir! Jeg vil bli dypt skuffet om dere ikke kommer med flere slike treff Du kan alt nå regstrere meg som deltager på det neste treffet Så litt off topic her! Når er du å se til helga her oppe i det kalde nord?
Skrevet 8. mars 2006 19 år Geir! Jeg vil bli dypt skuffet om dere ikke kommer med flere slike treff Du kan alt nå regstrere meg som deltager på det neste treffet Så litt off topic her! Når er du å se til helga her oppe i det kalde nord? Ang helgen er jeg ikke helt 100% enda, ligger noe jobb og lurer, men har varme dressen klar om jeg kan....regner med og få avklart i morgen.
Bli med i diskusjonen!
Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.