Gå til innhold

Featured Replies

Skrevet

Nå i ettermiddag da jeg var påtur hjem etter å ha vert nede å handla litt mat å dagens dose med Cola hørte jeg en Dash8 over hode på meg! Det er i å for seg helt normalt da de pleier å fly så godt som rett over Sortland på turen mellom Skagen og Andenes.

 

Det uvanlige denne gangen var at den utvilsomt lå i holding over Kjeringnes NDB som er i forlengelsen til Loc inn til bane 27. Er det noe her inne som kan si om dette er et holdingpunkt for Skagen? Har aldri opplevd dette før faktisk.

Skrevet
  • Forfatter

Det var i allefall opphodsvær her. Mem det tok ikke mere en max 10 min etter at jeg så dette at det begynte å snø kraftig her. Hvorvidt været kom sørfra å dermed var over Skagen da skal jeg la være usagt. Er nesten vindstille her på SOrtland nå i ettermiddag.

Bli med i diskusjonen!

Du kan poste innlegg nå og registrere deg senere. Hvis du har en brukerkonto kan du logge inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet …